Grootste niet-commerciele geocaching netwerk
Geopaths - Maak je eigen geoartpagina
Statistieken, GPX, zoeken. alles voor niets
Mails ontvangen over nieuwe caches en logs
Alle geocaching mogelijkeden 100% gratis

 Logs Grenspaal BE/NL 215    {{found}} 2x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x Photo 4x Galerij   Toon verwijderde logs Toon verwijderde logs

8283 14-06-2023 14:22 Zugführer (user activity1926) - Gevonden

14:22 uur.
Na het afronden van mijn werkzaamheden in Ulicoten spring ik even de vouwfiets op naar een bijzondere grenspaal. Deze markeert namelijk de plek waar het "gat in de grens" ophoudt en de grensmarkering weer begint.
Om de een of andere reden wil ik het eerst vanaf de oostkant proberen, maar daar is geen beginnen aan. De zandpaden met mul zand fietsen ook moeilijk en gecombineerd met het hete weer is het best een zware tocht. Uiteindelijk gaat het vanaf de westkant wel redelijk gemakkelijk. Alleen het allerlaatste stukje is nog een kleine uitdaging, maar ik bereik de paal zonder kleerscheuren.
Afbeeldingen in deze log:
So close yet so far
So close yet so far
Grenspaal 215
Grenspaal 215
Grenspaal 215
Grenspaal 215

6337 04-09-2021 14:57 Tommy en kids (user activity97) - Gevonden

Na een wandeling in het bos, op de terug weg "even" langs een verstopte grijze paal. We hebben hem gevonden.

Grenspalen BE-NL BVDC (TFTC in Dutch)
Afbeeldingen in deze log:
Ikke met GP-216.
Ikke met GP-216.